czw, 25 czerwca 2015

Wyginaj śmiało ciało w Parku Nadmorskim!

Żyj zdrowo. Blog Marii Fall-Ławryniuk

Cotygodniowe aktywności na świeżym powietrzu, zajęcia aerobowe, marsze Nordic Walking, pokonanie ścieżki zdrowia i slow jogging w urokliwej scenerii Parku Nadmorskiego - to wakacyjna propozycja Miasta Gdańska dla wszystkich spragnionych ruchu na świeżym powietrzu.

Rozpoczynamy wspólne ćwiczeni, już w najbliższy piątek (26 czerwca), miejsce spotkania to Park Reagana, wejście B od ulicy Czarny Dwór, tuż przy siłowni na świeżym powietrzu. Cotygodniowe spotkania dla zdrowia w pasie nadmorskim odbywać się będą w piątki w godzinach 18:00 i 19:00, aby po pracy każdy mógł do nas dotrzeć i z nami poćwiczyć oraz w soboty, zaczynamy porannym rozruchem aerobowym o godzinie 10:00, a o 11:00 wspólnie pokonujemy ścieżkę zdrowia z wykorzystaniem przyrządów znajdujących się w parku oraz drążków, zeskoków, a nawet drzew. A wszystko w rytmie popularnego bardzo Slow Jogging – forma treningu biegowego stworzona przez fizjologa japońskiego profesora Tanakę. Slow Jogging to japońska metoda leczenia skutków chorób cywilizacyjnych.

 

Zapraszamy w każdy letni weekend (do 29 sierpnia włącznie). Warto przyjść chwilę wcześniej, by spokojnie przygotować się do ćwiczeń. To propozycja dla osób w każdym wieku. Kondycja fizyczna nie ma znaczenia. Jedyne o czym należy pamiętać, to zabranie ze sobą dobrego humoru, pozytywnej energii, członków rodziny, przyjaciół, swobodnego, nie krępującego ruchów stroju. Przyda się również butelka wody. Wszystkie akcesoria niezbędne do ćwiczeń (maty, ciężarki, piłki, gumy, kije do nordic walking, nagłośnienie) zapewnia organizator - Fundacja Profilaktyki Chorób cywilizacyjnych SYLWETKA TRÓJMIASTA, Centrum Zdrowego Odchudzania SYLWETKA, Maria Fall-Ławryniuk, jako realizująca projekt, a wszystko odbywa się pod Patronatem Miasta Gdańska. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY!!!

 

Więcej informacji: 501772594

 

Miejsce: Park Nadmorski im. R. Reagana - wejście B od ul. Czarny Dwór, przy siłowni plenerowej.

W sobotę (26 czerwca) rusza szósta już edycja akcji "Wyginaj śmiało ciało". W programie, jakomości społeczeństwa w zakresie korzyści zdrowotnych wynikających z systematycznej aktywności ruchowej na świeżym powietrzu, zachęceniu gdańszczan oraz przyjezdnych gości do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz promowanie parków i terenów zieleni, jako miejsc uprawiania czynnej rekreacji z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury parkowej.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież